در فصل هدیه دادن به چه دانشگاهی می دهید؟ خوب ، من نمی توانم به شما بفهمم که چه کار کنید ، اما به عنوان راهنمایی برای سخاوتمندان ، در اینجا لیستی از چند کتاب مرتبط با نوشتن وجود دارد که من آنها را در جیب پشت کسی قرار می دهم.

برای محقق جدید: کلاسیک که هرگز تحویل نمی گیرد ، نویسندگی هاوارد بکر برای دانشمندان اجتماعی. نحوه شروع و پایان نامه پایان نامه ، کتاب یا مقاله خود . چاپ دوم (1986)

برای سخنان ناامن: کاملاً با توضیحات و مدل هایی که باید دنبال شود: جدید نیست ، اما ارزش داشتن آنها را دارد ، گراف و بیرکنشتاین می گویند ، می گویم. حرکاتی که در نوشتن دانشگاهی اهمیت دارد. ویرایش سوم (2014)

برای دوره دکترا که به تازگی منتشر شده است و می خواهد پایان نامه خود را به یک کتاب تبدیل کند: کلاسیک ویلیام ژرمنو  از پایان نامه تا کتاب. چاپ دوم (2013)

برای مبتدی تحقیق کیفی: Sally Campbell Galman's The Good، Bad and the Data: Shane the Lone Ethnographer راهنمای اصلی برای تجزیه و تحلیل داده های کیفی (2013) - به صورت رمان گرافیکی است

برای پژوهش کیفی nerd: حالتهای تفکر ملیسا فریمن برای تجزیه و تحلیل داده های کیفی (2017)

برای محقق با دوربین تلفن جدید: روش شناسی مشارکتی میچل ، د لانژ و مولتزن ، تغییر اجتماعی ، جامعه و ت (2017)

برای محقق که مایل به درک جغرافیای سرسخت انتشارات دانشگاهی کاری و انتشارات جهانی دانشگاهی لیلیز است. ت ها ، دیدگاه ها و آموزش ها . (2017)

برای کسانی که طرفدار گفتار روشن و یک کتاب واقعی هستند - کتاب   شیوه نگهبان. این هم اکنون آنلاین ، اما شما می توانید انتخاب کنید تا یک کپی دست دوم بسیار ارزان و آن را مایل مفید تر از Strunk و سفید IMHO.

و آخر اینکه ، برای کسی که ترجیح می دهد داستان یا چیزی نزدیک به آن بخواند ، در حالی که به امکانات نوشتن آکادمیک فکر می کند:

هر کدام از سریال های داستان های اجتماعی پاتریشیا لیوی

مجموعه ویرایش شده Pandian and Maclean قایق کاغذی خرد شده ، آزمایشات در نگارش مردم نگاری (2017)

و ، خب ، در واقع بسیاری از مردم شناسی . فقط برای شروع . قانون مایکل تاوسیگ در سرزمین بی قانونی (2003) ، خانواده من و سایر مقدسین ین ناریان ( 2007) ، عواطف معمول کاتلین استوارت (2007) ، Insectopedia ( هاوگری ) هاو ) ، Counterplay رابرت دزارلائز (2011) ، سنگین سفر سفر روت بهار (2013) ، روز راتاتو روزالدو ، روز مرگ شلی (2013) و داستان استیل یایا ( Paul Stoller) Yaya (2014).

کتاب مورد علاقه من برای نوشتن گرافیک DIY ، Lynda Barry's What is: آیا می خواهید می توانستید بنویسید؟ (2008)

من به طرز شگفت انگیزی نتوانسته ام کتاب های خودم را در اینجا تبلیغ کنم - اما شما می دانید که در مورد ارتقاء خودم چه احساسی دارم .: 0 و نه ، من از هیچ یک از این توصیه ها عقب نمی شوم.

Patter به خودش اجازه می دهد تا روز دوشنبه آینده یک روز مرخصی داشته باشد اما برای یک پست EEK باز خواهد گشت .

نوشتن پایان نامه - کار ، حرکت و ساختار

و اکنون ، یک سال جدید

eek ، تقریباً سال 2018 است

، ,کتاب ,یک ,های ,دانشگاهی ,کیفی ,پایان نامه ,برای محقق ,2017 برای ,، در ,، اما

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تکنوپولی پرفکت دانلود پشتیبانی سایت وردپرسی بهترین وبلاگ درباره قانون جذب کائنات چاپ دیجیتال ایران کهن متن آهنگ | متن موزیک | تکست آهنگ جهانی علم ماشین های راه سازی و ساختمان سازی کوچک گروه آمار سبز گروه چشم انداز نو | خدمات شبکه | پشتیبانی شبکه